-- Reklam Alanı 10 --

ADANA MARANGOZLAR VE MOBİLYACILAR ESNAF ODASI BAŞKANI YALÇIN AVCI GÜVEN TAZELEDİ

Adana Marangozlar ve Mobilyacılar Esnaf Odası Olağan Genel Kurulu, iki aday ile başladı

11:53:29 | 2022-01-20
-- Reklam Alanı 5 --

ADANA MARANGOZLAR VE MOBİLYACILAR ESNAF ODASI BAŞKANI YALÇIN AVCI GÜVEN TAZELEDİ

 Adana Marangozlar ve Mobilyacılar Esnaf Odası Olağan Genel Kurulu, iki aday ile başladı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından oda başkanı Yalçın AVCI tarafından geçmiş dönem çalışma ve hesap raporu, genel sekreter tarafından denetim kurulu raporu okundu. Okunan raporlar genel kurul üyelerince oy birliği ile kabul edildi. Gelecek dönem çalışma ve hesap raporları ile tahmini bütçenin okunup oy birliği ile kabul edilmesinin ardından seçime geçildi.

İki liste halinde gidilen seçimde önceki dönem Başkan Yalçın AVCI güven tazeledi.

  

Adana’nın tanınmış simalarından başarılı dürüst kendine has özgüveni ve kararlılığı ile kendinden sıkça söz ettiren önceki dönem Adana Marangozlar ve Mobilyacılar Esnaf Odası başkanı Yalçın AVCI yeniden seçilerek güven tazeledi.

Adana Marangozlar ve Mobilyacılar Esnaf Odası’nın olağan genel kurulu gerçekleşti. Yalçın Avcı ve Ali Süngürlü’nün iki liste ile seçime gidilerek Adana Marangozlar ve Mobilyacılar Esnaf Odasının seçimini önceki dönem başkanı Yalçın AVCI Güven tazeledi.

Adana Marangozlar ve Mobilyacılar Esnaf Odasının olağan genel kurulu 12.01.2022’de Çarşamba günü yapılan Olağan Genel Kurulu Seyhan Belediyesi Yaşar Kemal Kültür merkezinde gerçekleştirildi. Adana Marangozlar ve Mobilyacılar Esnaf Odasının olağan genel kurulunu kazanan 4.dönem tüm esnaflarımızın sıkıntılarına gece demeden gündüz demeden durmaksızın koşturan her daim esnafımızın yanında olan kendinden sıkça söz ettiren, Başkan Yalçın AVCI oldu.

Adana Marangozlar ve Mobilyacılar Esnaf Odasının seçimini kazanan Yalçın AVCI Yönetimiyle beraber Marangozlar ve Mobilyacı Esnaf arkadaşları ile birlikte Adana’nın ünlü restaurant’ı Adana Kurttepe Restaurant’ta yemek yiyip sohbet’le kutladılar.

Gece’nin ilerliyen saatlerinde başkan AVCI tebrikleri kabul etti ve ona destek veren tüm esnaf arkadaşlarına teşekkür etti.   

       

Adana Marangozlar ve Mobilyacılar Esnaf Odası’nın Yönetim Listesi

ASİL

1:  Yalçın AVCI

2:  Hasan BILDIRCIN

3:  Ali DÖNMEZ

4:  Fatih ÖZTÜRK

5:  Mustafa DURMAZ

6:  İlker KAPLAN

7:  Evren AYSALAR

8:  Özgür Doğan GÜNEŞ

9:  Vezir ALP

        

        DENETİM KURULU LİSTESİ ASİL

1:  Serdar SAMSA

2:  Tamer HÜR

3:  Kamil AYDIN

-- Reklam Alanı 6 --


ETİKET :  

Tümü
maksibet girişmaksibetfilm hd izlefilm izlefilm hd izleşutbet girişşutbetoslobet girişoslobetbetmoris girişbetmoriselexusbet girişfavorislotelexusbet giriş