-- Reklam Alanı 9 --
-- Reklam Alanı 10 --

ADANA ŞANLIURFALILAR DERNEĞİ VALİ SÜLEYMAN ELBAN’I ZİYARET ETTİ

Adana Şanlıurfalılar derneği başkanı Halil ASLAN ve yönetimi ELBAN'ı ziyaret etti

10:51:05 | 2020-09-16
-- Reklam Alanı 5 --

ADANA ŞANLIURFALILAR DERNEĞİ VALİ SÜLEYMAN ELBAN’I ZİYARET ETTİ

Adana Şanlıurfalılar derneği başkanı Halil ASLAN ve yönetimi, Mehmet Veysi KURUL, Biral Habes SERTTAŞ, Hasan TUĞRUL ve Abdullah TUMBUL  Adana şanlıurfalılar derneği tüm yönetim ve üyeleri adına  Adana vali Süleyman ELBAN’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

sayın ELBAN ziyarette bulunan  Adana Şanlıurfalılar derneğinin yöneticileri ile teker teker tanışıp ve yönetimin çalışmaları hakkında fikir alış verişinde bulunan  Vali  ELBAN Adana Şanlıurfalılar dernek başkanı ASLAN ve yönetimiyle bir süre sohbet ettikten sonra Şanlıurfa’nın tarihi balıklı göl ve kalesi bulunan tabloyu takdim edilip hatıra fotoğrafı çekildi. Adana Şanlıurfalılar dernek başkanı Halil ASLAN sayın ELBAN’ı Adana Şanlıurfalılar derneğine davet etti.

Adana valisi sayın Süleyman ELBAN Şanlıurfalılar derneğinin ziyaretinde onur duyduğunu hoş sohbet olduğunu dile getirdi. Vali ELBAN ise ülkemiz için sanatın önemine değinerek derneğin bu doğrultuda iyi bir amaca hizmet etmesinden dolayı dernek başkanı yönetim ve üyelere teşekkürlerini iletti..

 

 

-- Reklam Alanı 6 --


ETİKET :  

Tümü