-- Reklam Alanı 9 --
-- Reklam Alanı 10 --

BİLAL OTOMOTİV KAPORT & BOYA ATÖLYESİ İŞLETMECİSİ NECATİ PARLAK

BİLAL OTOMOTİV KAPORT & BOYA ATÖLYESİ İŞLETMECİSİ NECATİ PARLAK YILIN EN GENÇ GİRİŞİMCİ İŞ ADAMI OLARAK BAŞARI ÖDÜLE LAYIK GÖRÜLDÜ

10:18:48 | 2020-12-16
-- Reklam Alanı 5 --

BİLAL OTOMOTİV KAPORT & BOYA ATÖLYESİ İŞLETMECİSİ NECATİ PARLAK YILIN EN GENÇ GİRİŞİMCİ İŞ ADAMI OLARAK BAŞARI  ÖDÜLE LAYIK GÖRÜLDÜ  

                                                                                                                

Çukurova bölgesinin tanınmış ünlü ve başarılı iş adamları arasın da kariyerini koruyan,Dürüstlüğün’den,Kişiliğin’den ödün vermeyen,Otomotiv Sektöründe göstermiş olduğu ,üstün kabiliyet ve yeteneğin den dolayı,ADANA’NIN GURURU,OTOMOTİV SEKTÖRÜNÜN,OTO KAPORTA VE BOYA USTALARI’NIN TAKDİR ETTİĞİ,EKSPERTİZLERİN GÜVEN DUYDUĞU,KAZALI ARAÇLARIN SIFIR DEĞERİNDE KALİTELİ SINIRSIZ HİZMET VEREN,MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ ÖN PLANDA TUTAN,ESTETİK VE ZERAFETE ÖNEM VEREN,YETENEKLİ,AZİMLİ,KARARLI,YENİLİKÇİ,TEKNOLOJİNİN SON SİSTEM ARAÇ GEREÇLERLE İŞİN EHLİ,MESLEĞİN’DE UZMAN,GENÇ DİNAMİK,MESLEĞİNİ SEVEREK YAPAN,GÜLER YÜZLÜ,SEVİLEN SAYILAN,YILIN EN GENÇ VE BAŞARILI İŞ ADAMI OLARAK BAŞARI ÖDÜLÜNE LAYIK GÖRÜLEN, KAPORTA,BOYA,MEKANİK,BOYASIZ GÖÇÜK HİZMETLERİNİ İTİNA İLE YAPAN,BİLAL OTOMOTİV ŞİRKETİN YÖNETİM KURULU BAŞKANI SAYIN NECATİ PARLAK,GAZETEMİZİN 26.KURULUŞ YILI,ULUSAL BASIN GECESİN’DE BAŞARI ÖDÜLÜ ONUR  PLAKET  TAKDİM EDİLECEKTİR.PARLAK AİLESİNİ VE ÇALIŞAN PERSONELLERİNİ KUTLUYOR BAŞARILARININ DEVAMINI DİLİYORUZ.

İşte böylesine azmin zaferini yakalayan, Birçok başarılı sınırsız hizmetlere değerli imzasını atan, Necati Parlak’ın öz geçmişini ve başarılı çalışmalarını, siz değerli okuyucularımızla paylaşmak istedik. Necati Parlak, Ben 1970 yılında Sivas’ın Kangal ilçesine bağlı, Sarı Pınar Köyünde doğdum.1983 Yılında Adana’ya Geldik. Tahsilimi Adana’da tamamladım. İlk meslek hayatıma Adana’nın en ünlü takdir edilen güven duyulan Yavuz Usta Oto Kaporta ve Boya Atölyesin de çırak olarak işe başladım.  Yavuz Ustamın yanında çıraklık, kalfalık ve Ustalığımı geliştirdim, Meslek ahlakımı iş terbiyesini Yavuz Ustamdan öğrendim. Daha sonra da Çeşitli Kaporta boya atölyelerin’de çalıştık dan sonrada ,Yurt dışına gittim, Orta doğu ve Avrupa standartların da da mesleğimi daha püf noktaları ile teknoloji ile hizmet vererek, Bir çok takdirler aldım.1998 Yılında tekrar vatanıma dönüş yaparak, herkesin hayal ettiği gibi ben de hayalimi gerçekleştirerek kendi iş yerimi büyük bir coşku ve heyecan içerisin de Bilal Otomotiv Kaporta ve Boya Atölyemi fabrika tarzında açtım,

Atölyem’de dünya markası her çeşit, her model, yerli ve Yabancı otomotivlerin, Kazalısını, pertini, tadilatını, onarımını, Boyasız Göçük hizmetini, Kaportasını, Boyasını, Mekanik, Elektrik, Ön düzen, Şase, vs, gibi tüm otomobillerin, özel servis hizmetlerini, yedek parça hizmetlerini, işin ehli, mesleğinde uzman, seçkin genç yetenekli usta kadrom ile yapmaktayız dedi.

Necati Parlak ayrıca tüm araçların Trafik ve Kaskolu araçların hasar durumunda, Tüm Sigorta Şirketleri ile anlaşmalı olarak çalışmaktayız. Müşterilerimizin her türlü hukuki durumlarını biz takip etmekteyiz.

Meleğimizi severek yaptığımız için kazalı araçları sıfır değerinde ilk günkü haline getiriyor, mili metrik çalışıyoruz. İşimizin arkasındayız.

Rabbim kaza bela vermesin tüm sürücülerimiz ,kazasız belasız, Trafik kurallarına riayet ederek sağlıklı sürüşler nasip etsin.

Her türlü kazalarınızda Bilal Otomotive Gelmeden yapılan işleri görmeden, Referanslarımızı araştırmadan karar vermesinler dedi. Necati Parlak işte çalıştığımız yüzlerce referanslarımızdan birkaç tanesi, ADANA ASKİ,SARILAR İNŞAAT,KÜRE İNŞAAT,SELÇUKLU İNŞAAT,MEA.İNŞAAT,AKSOYMAN TEKSTİL,CENTRAL RENTECAR,H.D. CAR RENTAL,HEDEF RENTCAR.DİLBAZ RENTCAR VS.GİBİ Kurum ve Kuruluşların Kaporta ve Boya Özel Servis Hizmetlerini yapmaktayız dedi.

-- Reklam Alanı 6 --


ETİKET :  

Tümü