-- Reklam Alanı 10 --

CHP GENEL SEKRETERİ BÖKE’DEN HATAY ZİYARETİ

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Sekreteri Selin Sayek Böke, Hatay’da bir dizi ziyaret ve temaslarda bulundu. Gerçekleşen ziyarette ev sahipliğini Cumhuriyet Halk Partisi Hatay İl Başkanı Hasan Ramiz Parlar yaptı.

12:03:35 | 2021-08-14
-- Reklam Alanı 5 --

CHP GENEL SEKRETERİ BÖKE’DEN HATAY ZİYARETİ


Cumhuriyet Halk Partisi Genel Sekreteri Selin Sayek Böke, Hatay’da bir dizi ziyaret ve temaslarda bulundu.  Gerçekleşen ziyarette ev sahipliğini Cumhuriyet Halk Partisi Hatay İl Başkanı Hasan Ramiz Parlar yaptı.
 
Gerçekleşen ziyarete ilişkin olarak değerlendirmelerde bulunan Cumhuriyet Halk Partisi Hatay İl Başkanı Hasan Ramiz Parlar: “Cumhuriyet Halk Partisi Genel Sekreterimiz Selin Sayek Böke’yi, Hatay İl Örgütü olarak İl Başkanlığımızda karşıladık, basın açıklamasına katıldık. Kendisi açıklamasında ülke gündemine dair önemli konulara değindi. Vatandaşlarımızın kendisini coşku içerisinde sevgi seliyle karşıladı. Daha Genel Sekreterimiz Sayın Selin Sayek Böke ile birlikte HBB Başkanımız Sayın Lütfü Savaş’ı ziyaret ettik ve ardından Antakya esnafımızı gezerek genel sekreterimizi onlarla buluşturduk.
 
HATAY ESNAF ODALARINA ZİYARET

Genel Sekreterimiz Selin Sayek Böke, Milletvekillerimiz, İlçe Başkan ve yöneticilerimizle, kadın kolları il ve ilçe başkanlarımızla birlikte ziyaret ettiğimiz Hatay Esnaf Odaları Birlik binasında bizi son derece samimi ve misafirperver bir şekilde ağırlayan Başkan Abdulkadir Teksöz ve oda başkanlarına çok teşekkür ediyorum.

DEFNE VE SAMANDAĞ BELEDİYELERİNE ZİYARET

Genel Sekreterimiz Sayın Selin Sayek Böke ile birlikte Defne ve Samandağ Belediyelerimizi ziyaret ettik. Tüm milletvekillerimizin katıldığı ziyaretlerde Başkanlarımız Belediye çalışmaları hakkında Sayın Genel Sekreterimizi bilgilendirdiler, kendilerine çok teşekkür ediyorum.
 

ANTAKYA ZİRAAT ODASINA ZİYARET

Genel Sekreterimiz Sayın Selin Sayek Böke ve Milletvekillerimiz ile birlikte Antakya Ziraat odasını ziyaret ederek çok yararlı bir toplantı yaptık. Ev sahibi Mehmet Okay ve toplantımıza katılan tüm oda başkanlarımıza çok teşekkür ediyorum” dedi.

-- Reklam Alanı 6 --


ETİKET :  

Tümü
maksibet girişmaksibetfilm hd izlefilm izlefilm hd izleşutbet girişşutbetoslobet girişoslobetbetmoris girişbetmoriselexusbet girişfavorislotelexusbet giriş