-- Reklam Alanı 10 --

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Yüreğir İlçe Başkanlığı Basın Bülteni

Yüreğir İlçesi DEVA Partisi İlçe Başkanı 25/09/2021 tarihinde yapılan kongre sonrası 273 kayıtlı delegenin 148 oyunu alarak Hamza Milli İlçe Başkanı olarak seçilmişti.

07:38:29 | 2021-10-02
-- Reklam Alanı 5 --

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA)

Yüreğir İlçe Başkanlığı

Basın Bülteni

 

 

       Yüreğir İlçesi DEVA Partisi İlçe Başkanı 25/09/2021 tarihinde yapılan kongre sonrası 273 kayıtlı delegenin 148 oyunu alarak Hamza Milli  İlçe Başkanı olarak seçilmişti. 

       Bugün Yüreğir İlçe Seçim Kurulu Milli'nin mazbatasını verdi. Mazbatasını almak üzere İlçe Seçim Kuruluna Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte giden Milli Mazbatasını aldıktan sonra DEVA Partisi İl Başkanlığına giderek Mazbatasını Sadullah Kısacık'a sundu.

       İl Başkanlığı ziyareti sonrasında bir açıklama yapan DEVA Partisi Yüreğir İlçe Başkanı Hamza Milli : "Tek hayalim ovada "Çiftçi Kooperatifi" kurulması ,ovanın yeniden Türkiye'yi besleyen topraklarının olduğunu göstermek ve çiftçimizin yeniden tarıma kazanılmasını sağlamaktır. Siyasi hayata girme sebeplerimden biri de Ovanın yeniden tarımla canlanması ve çiftçimizin yanında olmaktır. Hayata geçirmek istediğim bu projenin detaylarını Sayın Genel Başkanım Ali Babacan'ın "Tarım Eylem Programı" kapsamında ve ışığında hayata geçireceğimizi Yüreğir ve Adana Halkımızın bilmesini istiyorum" dedi.

 

-- Reklam Alanı 6 --


ETİKET :  

Tümü
maksibet girişmaksibetfilm hd izlefilm izlefilm hd izleşutbet girişşutbetoslobet girişoslobetbetmoris girişbetmoriselexusbet girişfavorislotelexusbet giriş