-- Reklam Alanı 10 --

ELMA Kuruyemiş

Yıllarca Adana’ya hizmet eden ELMA Kuruyemiş & Kuru Kahve işletme sahibi Hilmi topuz emeğinin karşılığını aldı ve yaklaşık 10 yıldan beri baraj yolu hastaneler kavşağı civarı işyerinde hizmet veren Hilmi topuz kuruyemiş, kurukahve bayram şekerleri ve tüm şeker çeşitleriyle siz değerli Adanalı hemşerilerimize ELMA Kuruyemiş & Kur Kahve Markamız ile sizlere doğal tadı, tazeliği ve hijyenik ortamda hizmete sunmaktayız.

14:23:50 | 2021-09-12
-- Reklam Alanı 5 --

ELMA Kuruyemiş  

Yıllarca Adana’ya hizmet eden ELMA Kuruyemiş & Kuru Kahve işletme sahibi Hilmi topuz emeğinin karşılığını aldı ve yaklaşık 10 yıldan beri baraj yolu hastaneler kavşağı civarı işyerinde hizmet veren Hilmi topuz  kuruyemiş, kurukahve bayram şekerleri ve tüm şeker çeşitleriyle siz değerli Adanalı hemşerilerimize ELMA Kuruyemiş & Kur Kahve Markamız ile sizlere doğal  tadı, tazeliği ve hijyenik ortamda hizmete sunmaktayız.

Zaman içerisinde devamlı gelişen ve büyüyen ELMA Kuruyemiş & Kuru Kahve son sistem kavurmadan paketlemeye kadar her türlü kuruyemiş imalatı ve şekerleme çeşidimiz ile tüm Adana’lı hemşehrimize  servis ağımızla müşterilerimize hizmet vermektedir.

DOĞA’NIN BİZLER CÖMERT HEDİYESİ: KURUYEMİŞ

Ağaç ve toprak yemişleri tabiatın bizlere sunduğu en cömert hediyelerden biridir. Hemen hemen her toplumda kültürel derinlikleri bulunan kuruyemiş, halkımız tarafından da zevkle tüketilen bir atıştırmalık ve oldukça zengin bir besin kaynağıdır. Yetiştirmesi, toplanması ve işlenmesi bir hayli zor olan kuruyemişlerin 12 ay tazeliğini muhafaza etmek ve tüketiciye ulaştırmak çok yönlü bilgi ve emek ister.

Stoklar tazeliği koruyacak şekildedir.  Ürünlerimiz kuru ve serin saklama koşullarında muhafaza edilmektedir. Kaliteli paket seçeneklerimiz ve modern stok sistemimiz sayesinde mahsullerin her partisi ayrı ayrı kayıt altındadır.

 Bu sayede hiçbir ham madde veya ürün bekletilmeden ve tazeliği bozulmadan müşterilere ulaştırılmaktadır.

10 yılı aşkın kuruyemişçilik tecrübesi
Kaliteli paketleme ile tazeliği muhafaza edin
WhatsApp ile her an iletişim kolaylığı

ELMA Kuruyemiş  Sağlık Deposu

Kuruyemişlerin her biri, insan vücudu için gerekli olan vitamin ve mineralleri bünyesinde barındırır. Her gün en az bir avuç kuruyemiş yemek, size gün boyunca ihtiyaç duyduğunuz enerjiyi sağlar. Bunun yanı sıra kuruyemişler harika bir protein kaynağıdır. Yoğun antrenman düzenindeki sporcuların karışık kuruyemiş yemesi, sağlıklı bir enerji ve protein kaynağını günlük diyetlerine eklemelerini garantiler.

Toptan karışık ELMA Kuruyemiş ; toplantı, seminer, konferans gibi etkinliklerde katılımcıların dikkatlerini toplamalarına yardımcı olur. Sünnet düğünü, nisan, nikah, düğün gibi etkinliklerde ve bayram ya da misafirlik gibi özel günlerde karışık kuruyemiş keyifle tüketilebilir.

Lezzetli Toptan Karışık Kuruyemiş Çeşitleri ELMA Kuruyemiş  de!

ELMA Kuruyemiş  tarafından sunulan toptan karışık kuruyemiş çeşitlerinin her biri farklı özellikleri ile ön plana çıkıyor. Kokteyl (Osmanlı) Karışık Kuruyemiş, ağızlarda zengin ve lezzetli bir tat bırakıyor. Bu karışık kuruyemiş çeşidi, sık kullanılan kuru meyvelere ek olarak yaban mersini; bilindik kuruyemişlerden farklı olarak da kaju ile zenginleştirilmiştir.

ELMA Kuruyemiş  Toptan karışık kuruyemiş konusunda iddialı bir marka olan ELMA Kuruyemiş , kokteyl serisinden farklı çeşitleri de siz değerli müşterilerin beğenisine sunuyor.

Kokteyl serisinden lüx 1 ürünü Çıtır leblebi, kavrulmuş badem, yer fıstığı ve Antep fıstığı ile sevilen bir lezzet. 2 ise sarı ve beyaz leblebi, kavrulmuş Amerikan badem, kabak çekirdeği ve fıstık içi ile vücudun ihtiyacı olan tüm vitamin ve mineralleri bünyesinde barındırıyor.

Kokteyl serisinin en çok tercih edilen ikilisi Special 1 ve Special 2 işe günlük enerji ihtiyatınızı en sağlıklı biçimde karşılamanızı sağlıyor. En lezzetli karışık kuruyemiş çeşitlerini kaliteden ödün vermeden en uygun fiyata elde etmek isteyenler için ise kokteyl serisinin ekonomik seçenekleri de bulunmaktadır.

Tüm karışık kuruyemiş seçenekleri, ELMA Kuruyemiş  güvencesi ile özenle seçilmiştir...!

 

-- Reklam Alanı 6 --


ETİKET :  

Tümü
maksibet girişmaksibetfilm hd izlefilm izlefilm hd izleşutbet girişşutbetoslobet girişoslobetbetmoris girişbetmoriselexusbet girişfavorislotelexusbet giriş