-- Reklam Alanı 9 --
-- Reklam Alanı 10 --

Özer’den çalışanlara motivasyon belgesi

Aile Ve Çalışma Sosyal Hizmetler Adana İl Müdürü Nevzat Özer yeni atandığı dönemde ilk iş olarak

11:05:56 | 2020-09-16
-- Reklam Alanı 5 --

Özer’den çalışanlara motivasyon belgesi

 Aile Ve Çalışma Sosyal Hizmetler Adana İl Müdürü Nevzat Özer yeni atandığı dönemde ilk iş olarak Adana Seyhan Huzurevi çalışanlarına motive amaçlı teşekkür belgesi dağıttı.

 Adana’da kuruluşundan bu yana ilk kez verilen teşekkür belgeleri personellere motivasyon sağlarken personeller belgelerini bizzat Nevzat Özer’den aldı.

 Personeller, “pandemi süreci nedeniyle 14 gün çalışıp 14 gün evde kalıyoruz yaşlılara birşey olmasın diye kimisi çocuğunu kimisi hastasını bırakıp mecbur göreve gelmek zorunda bu sistem 6 aydır devam ediyor bu belgeler bize büyük moral oldu” şeklinde konuştu.

 Yaklaşık 4 yıldır ifa ettiği Kayseri Aile çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü görevinden ayrılıp yeni görev yeri Adana Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü olarak belirlenen Nevzat Özer’ göreve 31 Ağustosda başladı. Gelir gelmez Personelleri ve idarecileri ziyaret edip moral ve motivasyonlarını yüksek tutmak istediğini belirterek :

“Pandemi sürecinde fedakârca çalışan,vardiya sürecinde ailelerinden, çocuklarından ayrı kalan Seyhan Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyonunda görevli personellerimizin emeklerine sağlık. Bizler  devletimizin şevkat eli, gülen yüzü olmaya çaba sarfedecegiz. Sağolun ,eksikolmayın.  Biz Büyük bir Aileyiz.” dedi..

 

-- Reklam Alanı 6 --


ETİKET :  

Tümü